Witam, po pierwsze
"Witam , przede wszystkim opinia jest osobista i subiektywna . Grip łatwy do założenia i regulacji. Są 3 wyraźne części powłoki. W pobliżu pierścienia zaciskowego są cienkie paski o szerokości 2-3 cm , następnie na pozostałej części rękojeści jest kształt rombu z jednej strony , a po przeciwnej stronie diament jest kwadratowy . Rozmiar 29,7 mm średnicy, więc średni. Bez rękawiczek jest świetna, dobry chwyt i komfort. W cienkich lub grubych rękawicach trzyma się dobrze. Nie są najlżejsze. Bezpieczna jazda.
