Przejdź do informacji o produkcie
1 z 3
PROLOGO

Siodło PROLOGO E-BIKE PROXIM W650 SPORT 155 mm szyny CrMo czarne

Siodło Siodło PROLOGO Proxim W650 155 szyn CrMo to wygodny, wysokowydajny model, który idealnie nadaje się do szerokiej gamy aktywności, w tym do jazdy... Czytaj więcej
Zwykła cena 94,99 €
Zwykła cena Cena promocyjna 94,99 €
Pokaż wszystkie szczegóły

Opis

Siodło Siodło PROLOGO Proxim W650 155 szyn CrMo to wygodny, wysokowydajny model, który idealnie nadaje się do szerokiej gamy aktywności, w tym do jazdy na rowerze elektrycznym.

To opływowe siodełko unisex ma otwarty kanał centralny, który odciąża krocze. Przede wszystkim ma 3 odrębne strefy, z których każda pokryta jest specjalną interaktywną pianką. Części te działają niezależnie i dostosowują się do pozycji rowerzysty. Jest to technologia MSS - System. Końcówka ma kąt 30° dla jeszcze większej elastyczności.

Komfort i stabilność są również zapewnione dzięki zastosowaniu tylnej skorupy uchwytu i specjalnej wyściółki, która kanalizuje wibracje spowodowane pedałowaniem. W650 jest wyposażony w niezawodne i wytrzymałe szyny ze stali chromoly T2. Dostępne są również elementy odblaskowe poprawiające widoczność po zmroku.

Ref: 7977554280614

Mocne strony

Ażurowy kanał centralny zmniejsza nacisk na krocze;

3 niezależne strefy dla indywidualnego wsparcia;

Elastyczność końcówki;

Komfort różnych pianek;

Smukły profil.

Cechy

Kanał centralny : otwarty

Wymiary szyny : 7x7 mm

Kształt szyny : okrągły

Szerokość siodełka : 155 mm

Długość siodełka : 250 mm

Materiał szyny : stal

Profil siodełka : Półokrągły

Informacje techniczne

Technologia : MSS - System wielosektorowy ;
Technologia PAS.

Informacje o cenie

*Rekomendowana cena detaliczna dostawcy w lutym 2024 r.

Overall rating: 4.3333335 / 5 from 3 reviews.

AI Generated Review Summary

Summary topics

Review topics: [].

Review highlights

Reviews

excellente selle compacte

"Je recherchais une selle plus technique que celle de mon VTTE. Je retrouve tous les éléments confort, ergonomie,légèreté."

Alainproviste (5/5)

super

"bien et agreable quand on fait des rando de 60 bornes"

Pacou63 (5/5)

Ne convient pas à tous. .

"Ce n'est aps un mauvais produit mais je n'ai pas de gain de confort par rapport à ma selle cube. À mon avis le point du cycliste a une très grande importance. Je suis assez lourd et ai bout de 30 ou 40min cela devient vraiment inconfortable"

Pretox (3/5)

Q&A