Przejdź do informacji o produkcie
1 z 4
SCHWALBE

SCHWALBE MAGIC MARY 27.5x2.60 ADDIX SOFT SUPERTRAIL Opona bezdętkowa, miękka, czarna

Réf. fabricant : 11601010.01
Opona Opona SCHWALBE Magic Mary jest ulubionym modelemEnduro i All-mountain. Jej pośredni wzór bieżnika z solidnymi bocznymi i rozstawionymi środkowymi wypustkami zapewnia maksymalną trakcję... Czytaj więcej
Zwykła cena 59,99 €
Zwykła cena Cena promocyjna 59,99 €
Pokaż wszystkie szczegóły

Opis

Opona Opona SCHWALBE Magic Mary jest ulubionym modelemEnduro i All-mountain. Jej pośredni wzór bieżnika z solidnymi bocznymi i rozstawionymi środkowymi wypustkami zapewnia maksymalną trakcję podczas hamowania i przyczepność w zakrętach, nawet w ekstremalnie błotnistych warunkach.

Wyposażony w mieszankę bieżnika Addix Soft dla lepszej przyczepności, szczególnie na bocznych występach, Magic Mary jest dostępny tutaj z Super Trail łączącej wytrzymałość, elastyczność i lekkość. W bieżniku zastosowano osnowę z trzech warstw materiału. Wreszcie, opona jest w pełni pokryta ochroną Snakeskin, co zapewnia niesamowitą stabilność i niezawodność.

Ref: 7960109580454

Informacje techniczne

Dyscyplina / zastosowanie: Enduro / Miękkie i błotniste podłoże
Rozmiar: 27,5x2,60
ETRTO: 65-584
Elastyczny pręt
Montaż przystosowany do opon bezdętkowych
Miękka mieszanka bieżnika Addix;
Wzmocnienia Super Trail / SnakeSkin / Apex / Chaper ;
3-warstwowy karkas;
Ciśnienie: 1,20 - 2,60 bara (17 - 38 psi) ;
Maksymalne obciążenie: 115 kg;
Odniesienie: 11601010.01 ;
Waga (producent) : 1135g ;
Zgodność z VAE.

Informacje o cenie

*Rekomendowana cena detaliczna dostawcy w lutym 2024 r.

Overall rating: 5.0 / 5 from 5 reviews.

AI Generated Review Summary

Summary topics

Review topics: [].

Review highlights

Reviews

Très Bon pneu Par contre

"Très Bon pneu Par contre le commentaire fait avant Noel sur la roue arrière Mavic E-Deemax que j'avais noté 2 étoiles car j'ai du refaire le fond de jante n' pas été publié. Faut il penser que Probishop ne publie que les commentaires positifs ;-)"

Luc V. (5/5)

pneu avec un bon

"pneu avec un bon grippe sur presque toute les surface"

Didier K. (5/5)

Super pneu

"Très bonne accroche, seul bémol il fait petit comme pneu malgré le 2. 60"

Vince-Yz (5/5)

Changement pour l'hiver !

"Un pneu à tout faire et surtout dans le gras! Surtout dans ma région Sud manche."

Pgreg (5/5)

Super pneu

"Super pneu. Bonne accroche, bonne résistance. Aucun problème pour le monter. Monté sur un vttae."

Miketlt (5/5)

Q&A