Przejdź do informacji o produkcie
1 z 4
SCHWALBE

SCHWALBE MAGIC MARY 27.5x2.40 ADDIX SOFT SUPERGRAVITY Opona bezdętkowa, miękka, czarna

Réf. fabricant : 11600511.03
Opona SCHWALBE Magic Mary jest ulubionym modelem Downhill iEnduro. Bardzo wszechstronny bieżnik pośredni z solidnymi bocznymi i rozstawionymi środkowymi występami zapewnia maksymalną przyczepność podczas... Czytaj więcej
Zwykła cena 59,99 €
Zwykła cena Cena promocyjna 59,99 €
Pokaż wszystkie szczegóły

Opis

Opona SCHWALBE Magic Mary jest ulubionym modelem Downhill iEnduro. Bardzo wszechstronny bieżnik pośredni z solidnymi bocznymi i rozstawionymi środkowymi występami zapewnia maksymalną przyczepność podczas hamowania i przyczepność w zakrętach, nawet w ekstremalnie błotnistych warunkach.

Wyposażony w mieszankę bieżnika Addix Soft dla lepszej przyczepności, szczególnie na bocznych kołkach, Magic Mary jest dostępny tutaj z Super Gravity łączącą w sobie ekstremalną wytrzymałość, elastyczność i lekkość. W bieżniku zastosowano osnowę z czterech warstw materiału. Wreszcie, opona jest w pełni pokryta ochroną Snakeskin, co zapewnia niesamowitą stabilność i niezawodność.

Ref: 7960109482150

Informacje techniczne

Dyscyplina / zastosowanie: Enduro i DH / Miękkie i błotniste podłoże
Wymiary: ERTO 62-584 (27,5 x 2,40)
Elastyczny pręt
Montaż przystosowany do opon bezdętkowych
Miękka mieszanka bieżnika Addix;
Wzmocnienia Super Gravity / SnakeSkin / Apex / Chaper ;
4-warstwowy korpus;
Ciśnienie: maks. 3,5 bara (50 psi);
Maksymalne obciążenie: 115 kg;
Waga (producent): 1250 g ;
Odniesienie: 11600511.03 ;
Kompatybilny z VAE.

Informacje o cenie

*Rekomendowana cena detaliczna dostawcy w lutym 2024 r.

Overall rating: 4.6666665 / 5 from 3 reviews.

AI Generated Review Summary

Summary topics

Review topics: [].

Review highlights

Reviews

Excellent pneu de DH autant que je puisse en juger

"Excellent Grip. Monté en tube sur des Jantes Hope, une hérésie pour un tubeless…la tringle est bien raide et le montage un peu sport. Utilisé en bikePark ou il a fait merveille en terme d’adhérence"

Shred77 (4/5)

Excellent

"Pneu avec une accroche impressionnante. Stopie en descente meme avec la pluie. Tres bon pneu, j’utilise en pneu avant."

Jerome08150 (5/5)

Très bon pneu

"Acheté en remplacement d'un DHF rincé, le grip est très bon dans les cailloux et ds la boue. Le ballon est plus petit qu'un MAXXIS en 2,50 donc il faut être 1 peu plus précis dans la pression afin d'éviter de, soit détruire les gentes en étant sous gonflé, soit se faire brasser ds les cailloux en étant sur gonflé."

Step11 (5/5)

Q&A