Przejdź do informacji o produkcie
1 z 4
PIRELLI

PIRELLI P ZERO 700x25c opona dętkowa czarna

Opona dętkowa PIRELLI P Zero korzysta z niezrównanego doświadczenia włoskiej marki w dziedzinie opon wyczynowych! Kształt balonu i jego konstrukcja zostały opracowane tak, aby zapewnić... Czytaj więcej
Zwykła cena 99,99 €
Zwykła cena Cena promocyjna 99,99 €
Pokaż wszystkie szczegóły

Opis

Opona dętkowa PIRELLI P Zero korzysta z niezrównanego doświadczenia włoskiej marki w dziedzinie opon wyczynowych!

Kształt balonu i jego konstrukcja zostały opracowane tak, aby zapewnić najlepszy możliwy kontakt z drogą, szczególnie podczas pokonywania zakrętów, z gładkim bieżnikiem, lekko rowkowanym bieżnikiem pośrednim i półgładkimi ścianami bocznymi.

Jeśli chodzi o zastosowaną mieszankę (SmartNET Silica), korzysta ona z wieloletniego doświadczenia marki w sportach motorowych, aby zapewnić niezwykłe osiągi: bardzo niskie opory toczenia, doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni oraz długą żywotność na zewnątrz i wewnątrz.

Wreszcie, dętka wykonana jest z lateksu, aby zagwarantować doskonałą odporność na przebicie i zmniejszyć wagę. 

Ref: 7967889326246

Mocne strony

Odporność na przebicie i trwałość;

Jakość gumy krzemionkowej SmartNET. 

Cechy

Rozmiar : 700x25

Zdejmowana powłoka : Tak

TPI : 320

Informacje techniczne

Nylonowa osnowa 320 TPI;
Aramidowe wzmocnienie zapobiegające przebiciu;
Mieszanka krzemionkowa SmartNET.

Informacje o cenie

*Rekomendowana cena detaliczna dostawcy w lutym 2024 r.

Overall rating: 4.3333335 / 5 from 3 reviews.

AI Generated Review Summary

Summary topics

Review topics: [].

Review highlights

Reviews

Pas si anti crevaison que ça

"Très beau boyau. Facile à installer, facile aussi à retirer. Très très roulant, et très confortable sur la route. Cela dit, la prétention qu'il est ""anti crevaison"" avec un renfort en aramide, est un peu capilotractée. En à peine 60 bornes, donc neuf, une crevaison avec un morceau de verre ridiculement petit sur la bande de roulement. Bref un peu déçu."

Jeffvlimant (3/5)

Très bon boyaux

"j'ai roulé environ 1000km avec et aucune craquelure, usure normale. Bien mieux que les Continental sprinter moins cher mais qui se fissure rapidement"

Loopyves (5/5)

super boyau

"J'apprécie beaucoup ce boyau, durée, rendement. Depuis que je roule avec ce boyau je n'ai plus changé de marque."

Casalou (5/5)

Q&A