plateau acier sram
"plateau en acier plutôt assez lourd, sinon le nombre de dents est bien pour un velo débridé"
Nelze načíst dostupnost služby stahování peněz

Řetězová sada SRAM Eagle X-Sync 2 vychází z principu jednopístkové klikové sady představené u sady XX1 a díky technologii X-Sync 2 ještě více zvyšuje úroveň výkonu.
Tento systém, který je evolucí systému X-Sync, zajišťuje lepší držení řetězu pro ještě plynulejší a efektivnější šlapání.
Kromě zvýšené odolnosti snižuje systém X-Sync 2 tření a usazování bláta, štěrku a nečistot.
Řetězový kroužek SRAM Eagle o průměru 104 mm je vyroben z hliníku 7075-76 a je neuvěřitelně účinný. Zejména tloušťka každého zubu je CNC obráběna s mimořádnou přesností, aby bylo zajištěno dokonalé spojení s vnitřními a vnějšími články řetězu pro optimální ovládání a absolutní účinnost.
V této verzi se středovou vzdáleností 104 mm jsou k dispozici 4 zuby: 32, 34, 36 a 38.
Ref: 7977598582950
Jednoduchost a výkon jednopřevodníkového hnacího ústrojí Řetězový kroužek X-Sync se čtvercovými hranami pro výjimečnou rychlost záběru Rychlá a snadná montáž a demontáž řetězového kroužku, takže můžete přizpůsobit konfiguraci terénu.
Barva : 12
Overall rating: 4.0 / 5 from 5 reviews.
Review topics: [].
"plateau en acier plutôt assez lourd, sinon le nombre de dents est bien pour un velo débridé"
"plateau le plus fiable et le moins bruyant du marché. et tres durable"
"Ne s adapte pas parfaitement sur un pédalier SRAM du même entracte. Il a fallut limer les ergot qu’il était un peu long pour entrer dans l emplacement. Mis à part cela il fait le travail. Achète pour modifier mon VTT de triple plateau en mono plateau"
"En remplacement de celui d'origine. Tres bonne qualité"
"monté d'origine sur mon VTTAE GIANT TRANCE E 1 ce plateau résiste bien à l'usure. Avec actuellement plus de 3300km il est en très bon état et ne semble pas particulièrement usé."