Přejít na informace o produktu
1 z 7
SPANK

SPANK SPIKE 800 VIBROCORE Rise 30mm 800mm Šedá řídítka

Řídítka SPANK Spike 800 Vibrocore LTD jsou DH modelem, který kombinuje pevnost a vynikající odolnost hliníku s pohodlím a výkonem pěny Vibracore. Tato řídítka,... Přečtěte si více
Obvyklá cena 82,99 €
Obvyklá cena Propagační cena 82,99 €
Zobrazit všechny podrobnosti

Popis

Řídítka SPANK Spike 800 Vibrocore LTD jsou DH modelem, který kombinuje pevnost a vynikající odolnost hliníku s pohodlím a výkonem pěny Vibracore.

Tato řídítka, vyvinutá ve spolupráci s jezdci Amaury Pierronem a Myriam Nicole na tratích světového poháru, jsou vyrobena z hliníku Super6 MGR a jsou vybavena technologií Vibrocore, což je komplexní pěna, která omezuje a rozptyluje vibrace a zabraňuje rezonanci. Díky tomu je jezdec méně ovlivňován terénem a dosahuje lepších výkonů po delší dobu, protože se snižuje únava ramen, paží a rukou.

Co se týče geometrie, řídítka jsou široká 800 mm, mají 30 mm stoupání, 8° backsweep a 4° upsweep pro efektivní ovládání a vysoce výkonnou pozici. Jsou také vybavena stupnicemi, které umožňují jejich zkrácení na 740 mm.

Ref: 7977578463398

Nejdůležitější informace

Vysoce kvalitní hliníková konstrukce pro maximální pevnost Vibrocore pěna uprostřed řídítek pro snížení vibrací a únavy Dvojitá technologie XGT využívající zúženou trubku pro dokonalou rovnováhu mezi hmotností a tuhostí.

Technické informace

Backsweep: 8° Průměr ramínka: 31,8 mm Tvar: Rise 30 mm Šířka ramínka: 800 mm Materiál: Hliník Upsweep: 4° Praxe: Enduro, DH, Freeride, Bike Park; Materiál: Hliník Super 6 MGR; Technologie Dual XGT (zúžená trubka tenčí na vnější straně a silnější uprostřed); Vibrocore pěna na vnitřní straně řídítek; Vysoce přesné CNC obrábění; Hmotnost (výrobce): 340 g.

Informace o ceně

*Dodavatelem doporučená maloobchodní cena v únoru 2024

Overall rating: 4.0 / 5 from 1 reviews.

AI Generated Review Summary

Summary topics

Review topics: [].

Review highlights

Reviews

mitigé

"un peu mieux qu un cintre alu classique un peu moins absorbant qu un carbone un peu cher pour ce que c'est mais globalement content"

Zebu (4/5)

Q&A