Stránka se nedoporučuje
"Po chybě ve velikosti jsem si chtěla zboží vyměnit. Měla jsem tu smůlu, že jsem si jednu botu obula na dlaždice (což zanechalo mírnou stopu), ale v žádném případě jsem boty nepoužívala ani na ně nenamontovala klíny. Boty jsem vrátila a byla mi odmítnuta náhrada s odůvodněním, že boty byly použity! Proto nedoporučuji kupovat boty na těchto stránkách, nebo se při zkoušení obuvi pojistit například podložením podrážky. Toto je moje poslední zkušenost s touto stránkou. FG, je mi 59 let a je to poprvé, co jsem se setkal s takovým zklamáním."