Très bon produit
"Bonne sensation au levier"
Nelze načíst dostupnost služby stahování peněz

Zadní brzda SHIMANO XT M8120 je navržena tak, aby poskytovala konzistentní brzdný výkon a spolehlivou brzdnou sílu za všech podmínek. Její čtyřpístkový třmen zvyšuje jistotu a kontrolu při sjezdech, zatímco lehká a intuitivní páčka BL-M8100 poskytuje přesnou modulaci, abyste mohli s jistotou prozkoumat své limity.
Optimalizovaná poloha osy páky a propracovaná ergonomie v kombinaci s technologií I-SPEC EV nabízí intuitivní a všestranné brzdění. Systém je o 10 % tužší než M8000, a to i při vysokých teplotách, a díky kratšímu zdvihu má rychlejší nástup brzd.
Nastavení dosahu a zdvihu bez použití nářadí umožňuje úplné přizpůsobení každému uživateli. Rychlý návrat pístu a čtyřpístková konstrukce nabízejí vynikající modulaci pro lepší ovládání. Instalace je rychlá a snadná díky připojení ve stylu banjo a vnitřnímu vedení kabelů, což z této brzdy činí vysoce výkonnou a praktickou volbu pro náročné cyklisty.
Vynikající volba pro angažovanou jízdu Enduro nebo Trail !
▲ Předčištěná a předem smontovaná brzda ▲
Ref: 7977572008102
Overall rating: 4.857143 / 5 from 14 reviews.
Review topics: [].
"Bonne sensation au levier"
"des freins comme on les aimes"
"Muito bom!"
"Bonjour Probyke. Très bon matériel, comme d'habitude. Je n'en dirait pas autant pour la livraison, comme d'habitude aussi, mais une semaine pour avoir mon matériel !!!! DPD zéro pointé."
"Muito bom!"
"Frein excellent"
"En remplacement des freins MT200 Shimano. Super freins, freinage puissant. Facile à monter sans être un expert."
"je viens de finir la rando des portes du soleil et les freins ont bien rempli leur mission. je trouve juste que c'est un peu galère à installer si on a une gachette du levier de selle + manettes de vitesse."
"Délais de livraison au top comme d'habitude. Freins Shimano toujours aussi fiable dans le raide !"
"Tres bon frein en remplacement des freins d'origine shimano, on sent vraiment la difference. Le touché est parfait, le dosage convient parfaitement. On se sent rassuré"