Špičkový provoz, ale stále nok spolehlivost
"Koupeno před necelým rokem, první známky prověšení po 3 měsících během výletu v Alpách. Dobře, žádný strach, použiji větrný ventil a je to zpět. Až na to, že teď je to foukání odvzdušňovacího ventilu před každým výletem, aby se prohýbání eliminovalo. A to není moc praktické, protože musíte sedlo rozebrat. Aby se tomu zabránilo. Je to opravdu škoda, protože z funkčního hlediska, když to funguje, je to skvělé".
