Přejít na informace o produktu
1 z 1
ODI

ODI AARON GWIN 2 Lock-On Gripy 135 mm Červená

Po úspěchu gripu AG1, který nově definoval standardy pro DH gripy, se americká značka, která vytvořila systém zamykání Lock-On, a pětinásobný vítěz Světového poháru... Přečtěte si více
Obvyklá cena 26,99 €
Obvyklá cena Propagační cena 26,99 €
Zobrazit všechny podrobnosti

Popis

Po úspěchu gripu AG1, který nově definoval standardy pro DH gripy, se americká značka, která vytvořila systém zamykání Lock-On, a pětinásobný vítěz Světového poháru ve sjezdu opět pouští do práce s gripy ODI Aaron Gwin 2!

Gripy AG2 navazují na úspěch první generace a díky použití nového ultra měkkého materiálu v kombinaci s vylepšeným tvarovaným vzorem pro lepší přilnavost a snížení vibrací posouvají výkon ještě dál.
Tyto gripy jsou také vybaveny mimostředovým gripem převzatým z gripů Elite, který nabízí ještě větší tlumení tam, kde je to nejvíce potřeba, aniž by se zvětšil průměr gripu.
V neposlední řadě byla přepracována místa, která jsou nejvíce náchylná k nárazům, aby poskytovala lepší pocit a větší přesnost při jízdě.

Ref: 7977553461414

Nejdůležitější informace

Širší průměr se sevřením mimo střed pro větší odpružení v místech, kde to nejvíce potřebujete Měkčí materiál pro lepší tlumení nárazů Přepracovaný vzorek povrchu pro lepší trakci a tlumení vibrací Přepracované vnitřní a vnější kontaktní zóny pro lepší ergonomii.

Funkce

Lock-On : 135 mm

Technické informace

Vyvinut Aaronem GWINem a vyroben v USA společností ODI; Antirotační systém One Lock 2.1; Úchop mimo střed; Zesílené hroty; Bez límce; Dodáváno s kroužky Lock-on a zátkami; Výběr z mnoha barev.

Informace o ceně

*Dodavatelem doporučená maloobchodní cena v únoru 2024

Overall rating: 3.6666667 / 5 from 3 reviews.

AI Generated Review Summary

Summary topics

Review topics: [].

Review highlights

Reviews

Odi aaron gwin

"Bonne poignées, bonne prise en main, bonne adhérence, avec un peu de souplesse"

Energie-Shot (4/5)

Parfaite

"Achèté il y’a déjà plusieurs mois, le grip, le look et le confort est parfait. Je recommande."

Anonymous (5/5)

Vraiment déçu

"Ayant déjà testé pas mal de Lock-On - Rogue, Yeti, Ruffian, X-Trainer, Vans – j’ai toujours été satisfait sans non plus être super emballé même si les Vans sortent quand même du lot avec ou sans gants. Attiré par la signature Gwin, j’ai franchi le pas pour une utilisation DH avec gants. Bien mal m’en a pris car j’en suis vraiment déçu ! Après les avoir orientés comme préconisé puis essayé différentes positions, rien y fait ! J’ai toujours la très mauvaise sensation que mes mains vont ripper sans prévenir, les ailettes horizontales me gênant plus qu’autre chose… Ayant des mains assez fines (T9) pour mes 85kg, le diamètre des AG-2 semble être trop important. A contrario, la gomme - annoncée super tendre - n'a pas un touché assez efficace pour assurer un bon grip. Reste quand même le système Lock-On 2. 1 à un seul collier qui supprime le risque de prise de jeu que l'on constate sur la première version. Bref ! Même après 2 saisons d’utilisation, mes vieux Vans font mieux. Reste plus qu’à en racheter une paire."

Marmotton74110 (2/5)

Q&A